Darmowa dostawa od 200,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Sposoby Płatności

Płatność na konto:

Wpłaty należy dokonać na numer konta :
79 1050 1025 1000 0092 1934 7177 - numer zostanie przesłany także w wiadomości mailowej po złożeniu zamówienia.
W tytule należy wpisać swój indywidualny numer zamówienia ID, który otrzymają Państwo w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia.
Realizacja potwierdzonego zamówienia rozpocznie się po zaksięgowaniu wpłaty. Przelewu należy dokonać w terminie 7 dni od dnia potwierdzenia przez Sprzedającego przyjęcia zamówienia do realizacji; jeśli dokonanie przelewu w tym terminie nie jest możliwe, prosimy o niezwłoczny kontakt z operatorem zamówienia.


Płatność kartą kredytową lub bezpośrednio z konta bankowego:

Transakcja realizowana jest we współpracy z systemem płatniczym DotPay. Ta forma płatności dostępna jest jedynie w momencie składania zamówienia na naszej stronie. Realizacja potwierdzonego zamówienia rozpocznie się po zatwierdzeniu transakcji przez system płatniczy DotPay.


Płatność za pobraniem:

Pieniądze za zamówienie należy przekazać kurierowi w momencie dostawy przesyłki. Kurier nie pobiera kwoty większej niż 5000 zł brutto. W przypadku takiego zamówienia można resztę kwoty przelać na podany powyżej numer konta lub poczekać na kontakt operatora w celu ustalenia dogodnego sposobu płatności. Realizacja zamówienia rozpocznie się po jego potwierdzeniu przez Dobry-Uchwyt.pl.

pixel